Nejnovější recenze ze sekce Bujóny

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

• Skvělé složení
  • Minimum soli
  • Vynikající k dochucení do omáček

Minimum obsah soli, super přírodní složení produktu, výborná k dochucení, do omáček, polévek a dušeného masa, do pomazánek, dipů, ke grilované zelenině, marinády na maso, ryby, pro přípravu salátových dresinků. Kořenící pasta je bez přidaných barviv, aromat či konzervantů. Všem vřele doporučuji. :-)

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

Zakoupeno v Testuj.to

• Kdo moc necesnekuje je ideální síla
  • Kdo hodně cesnekuje musí dát více pasty

Jsme milovníci česneku a tato pasta mě zaujala. Použil jsem do pomazánky a je to super rychle dochucovadlo. Musela jsem trošku přidat na množství aby chuť Byl výraznější. Dále jsem pastu použila k masu a do krémové cesnekacky. Až pasta dojde tak si určitě ještě dokoupím.

Ověřený zákazník Testuj.to Tomáš

• struktura
  • složení
  • bez chemie a s minimem soli
  • v malém množství málo výrazná

S česnekovou pastou Podravka Natur jsem byl velmi spokojen. Je to vítaná novinka v mé kuchyni. Neobsahuje skoro žádnou sůl, což ocení každý, kdo dbá na zdravou stravu. Její česneková chuť je přírodní bez umělé pachuti, i když pro silnější aroma je potřeba přidat o trochu více pasty. Velké plus za absenci chemických dochucovadel. Rozhodně doporučuji jako kvalitní a rychlou pomůcku při vaření.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• přírodní složení
  • málo soli
  • připomíná chuť podravky

Na zeleninové kořenící pastě Podravka Natur je pro mě nejdůležitější přírodní složení. V dnešní době jistě mnoho lidí ocení to, že pasta je bez lepku. Lehce se rozpouští ve vodě a použití je možné i ve studené kuchyni (např. pomazánky, saláty). Při vaření špenátové omáčky již nebylo třeba další koření přidávat.

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

• Intenzivní vůně
  • Jemná chuť
  • Skvěle dochutí pomazánky a dipy
  • Mnohostranné využití
  • Není moc slaná, člověk může dle libosti dochutit
  • Přírodní složení
  • Dochutí taktéž dresinky do salátů
  • Může se zamrazit, pokud člověk nestihne spotřebovat

Z česnekové pasty jsem příjemně překvapená. Má lehce intenzivní vůni, ale chuťově je naopak překvapivě velmi jemná. Není moc slaná, takže člověk si může pastu dle své preference dochutit. Nejvíce se nám osvědčila namazaná na topinky, dochutila nám pomazánku na chlebíčky a velmi dobrá byla i zamíchaná v dipu ke grilovanému masu či v dresinku na zeleninový salát. Může se také zamrazit (např. do tvořítka na led), pokud člověk nestihne spotřebovat. Pastu určitě velmi doporučuji, má velmi mnohostranné využití.

• Užitečnost
  • Jednoduché použití
  • Střední pálivost česneku
  • slunečnicový olej ve složení

Byla jsem velmi potěšena usnadněním práce při vaření - místo loupání česneku jsem jen do základu polévky dala lžičku této pasty a bylo vyřešeno. Pro nízký obsah soli a snesitelnou pálivost lze podávat i dětem. Ve složení navíc nejsou žádné další složky krom oleje, nenajdete zde konzervanty ani barviva.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Velikost skleničky
  • Mohlo by být více česnekové

Vyzkoušela jsem česnekovou pastu od Podravky a jsem spokojená. Velikost lahvičky je super aspoň se nezkazí protože je bez "éček". Má čistě přírodní složení a to česnek, sůl, olej a škrob. Dělala jsem z toho pomazánku, dohucovala polévku a guláš. Opravdu mi to usnadnilo práci. Nemusela jsem trávit čas u loupání. Snesla bych více česnekovou chuť.

Ověřený zákazník Testuj.to Jakub

• Chuť cibule,
  • jednoduchost, přírodní složení
  • Barva by mohla být více "dozlatova", ale to bych nebral ani jako negativum

Velice zajímavá alternativa ke klasické přípravě cibule. Jednodušší příprava jídel, bez slz, rychlejší a zajímavější. Oceňuji výraznou chuť cibulové pasty, ovšem je zde cítit, že se nepřidávala žádná nepotřebná chemie a další přísady. Využili jsme pastu k přípravě masa a špenátu. Jediná věc, která nám trochu chyběla byla, že cibule v pastě nemá barvu jako cibule osmažená "dozlatova".

Ověřený zákazník Testuj.to Iva

• Bez aromat a konzervantů
  • Chutné
  • Celoročně dostupnost zeleniny a bylinek
  • Snadná příprava a široké využití
  • Rychle se může zkazit

Kořenící pasta je vyrobena jen z bylinek a zeleniny. Jsem zvykla u jiných past na jejich velkou slanost, tato obsahuje minimum soli. Dá se přidat do teplé i studené kuchyně. Super je v praktičnost. Mám po ruce zeleninu s bylinkami po ruce cely rok a nemusím řešit jejich skladování. Stačí přidat dvě lžičky a je hotovo. Má skvělou chuť v pomazánce, polévce a skvělá byla i pod masem. Protože jsem ji nespotřebovalo celou, tak jsem ji zamrazila v tvořítkách na led. Příprava je rychlá a snadná.

Ověřený zákazník Testuj.to David

• Složení
  • Velikost balení

Za mě teda super. Použil jsem pastu na marinovani masa a do polévky. Masu dodala jemnou chuť. V bramboračky vykouzlila příjemnou zeleninové chuť což bylo super já který je polevkový tak teď budu požívat snad do všech zeleninových polévek protože dochutí nehrudkuje je jemná. Doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Pavla

• Všechno

Jsem naprosto nadšená kořenící cibulovou pastou příjemná a zároveň výrazná chuť cibule. Určitě koupím znovu, a i zeleninovou a česnekovou to mi nesmí chybět v kuchyni při vaření a že já jsem vášnivá kuchařka a vaření mě hodně baví hlavně vařím pro mlsné dětské jazýčky. Všem moc doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

• skvělá chuť
  • široké použití
  • konzistence
  • vzhled výrobku
  • vše O.K.

Zeleninová kořenící pasta od Podravky mi přijde skvělá ve všech ohledech. Zjednoduší přípravu jídla, zvýrazní jeho chuť a má široké možnosti použití. Je vynikající do polévky a i pod maso. Jídlo je chuťově lepší. Určitě ještě pastu použiji do omáčky a na grilování. Velký bonus je i čistě přírodní složení s minimem soli. Balení je menší, ale vypadá, že vydrží déle. Jsem velmi spokojena, budu pastu používat i nadále a všem doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

• velká možnost použití
  • bez zbytečných konzervantů
  • malé balení

Kořenící pasta dokáže skvěle nahradit cibuli. Je možné jí použít na mnoho způsobů, při nakládání masa, při dochucování omáček, polívek včetně přípravy různých pomazánek. Dodá jídlu správnou a zajímavou chuť. Dokázal bych si představit pastu ve větším balení, moc dlouho v lednici nevydrží :)

Ověřený zákazník Testuj.to Karel

• Konzistence
  • Šetření času
  • Možnost mít stále po ruce
  • Nedostatečná síla
  • Chuť

Česneková pasta má bohužel jinou chuť, než jsem od ní očekával, nedá se obecně vůbec srovnat s utřeným česnekem, který ji podle mě bohužel nenahradíte. Na druhou stranu náznak česnekové chuti pokrmu dodá a při použití pod pečené maso byla cítit. Výhodou je možnost ji mít stále v lednici a pro úsporu času používat.

• Chuť
  • Úspora času
  • Minimum soli

V prve radě velmi chválil přírodní složení, takze pasta je vhodná i pro deti. Za druhé má výbornou jemnou, kořenovou chuť. Není silná, jako syrový cesnek, takze se hodí do dětských jídel, pomazanek a celkove pro lidi s citlivosti na cesnek. Zjednoduší přípravu jídel, dodá skvělou chuť.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

Zakoupeno v Testuj.to

• Dá se použít do hodně pokrmů
  • Snadné otevírání
  • Rychle se rozpustí

Přírodní složení je v tomto produktu opravdu znát. Zelenina je zde hodně výrazná. Díky snadnému používání je tento výrobek velkým pomocníkem v kuchyni. Je možné ho využít na velké množství jídel. Od zálivek do salátů po polévky či na maso. Velikost je dostačující a otevírání je velice snadné. Celkový design působí moc hezky.

Ověřený zákazník Testuj.to Jaroslav

• široké využití
  • složení
  • ocenil bych větší balení

Zeleninová kořenící pasta mě zaujala pro snadné a rychlé použití, ale taky protože obsahuje minimum soli a má přírodní složení. Lze využít na celou řadu receptů, některé jsou popsány taky na lístečku u pasty. Pasta vydrží na více vaření. Zbytek skleničky jsem prozatím zamrazil v krabičce na kostky ledu. Chuť je fajn, koupím znovu, protože cena vs. kvalita je super.

• Super konzistence
  • Skvělá chuť
  • Balení akorát na jedo větší jídlo

Česneková pasta je za mě super. Usnadnění práce, nemusí se čistit česnek, jednoduché dávkování. Jen pozor na rozložení chutí v následujících dnech. Ja dělala česnečku polévku a cesnekovou pomazánku a za mě super, mohu jen doporučit. Chuť skvělá. Jen ta pasta vystačí tak na jedno větší jídlo nebo dvě malé. Opravdu oceňuji zjednodušení práce a produkt doporučuji.

Ong Chava Bujón Pho Bo hovězí 75g

Ong Chava Bujón Pho Bo hovězí 75g

Ověřený zákazník Sambal Shop Ověřený zákazník

Zakoupeno v Sambal Shop

• velmi chutný, intenzivní hovězí bujón, pro některá jídla nenahraditelný
  • trochu neprakticky zabalené kostičky bujónu, jsou čtyři v jednom vnitřním obalu, je třeba velmi opatrně rozbalovat, aby se nerozpadly

Ověřený zákazník Testuj.to Patrik

• Bez Lepku
  • Usnadnění přípravy jídla
  • na 1 jídlo padne docela velké množství pasty
  • Cena na spotřebu pasty

Vůbec jsem nevěděl co od této pasty mám čekat ani jak bude chutnat. Je to přece jenom docela nová věc a my jsme zvyklý si vše připravovat z čerstvé zeleniny. Ovšem z hlediska doby přípravy si pastu dokážu představit jako pomocníka co ušetří čas. Ideální pro lidi či rodiče které nemají času nazbyt

Zobrazuji 161 - 180 ze 500 recenzí 1...7 8 [ 9 ] 10 11...25