Nejnovější recenze ze sekce Bujóny

Ověřený zákazník Testuj.to Dominika

Přidáno: 7. listopadu 2023

• Vůně
  • Bez soli

Tahle zeleninová kořenící pasta mě mile překvapila. Má přírodní složení a obsahuje minimum soli, což vítám s radostí, jelikož mám 3 letého syna a já sama moc nesolím. Jídlo s použitím této pasty je opravdu chuťově vyvážené, doporučuji do polévek nebo omáček.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Mnimum soli
  • Staci trochu
  • Provoni
  • Ochuti
  • Tepla i studena kuchyne
  • Male baleni

Tato korenici zeleninova pasta je opravdu super.Stačí opravdu trochu a je znát chuť zeleniny a bylinek v jakémkoliv pokrmu.Můžete používat na teplou i studenou kuchyni.Je s minimálním obsahem soli.kazdopadne uz u nas doma nesmi chybet.takze za me kamos do kazde kuchyne

Ověřený zákazník Testuj.to Jakub

• Vůně
  • Využití
  • Malé množství

Otestoval jsem Podravku Natur. Testoval jsem pastu, která díky své struktuře, lze využít několika způsoby. Je vhodná do polévky, omáček i jako prostředek k marinovaní masa. Kvalitní pasta s vůni čerstvé zeleniny dokonale zapadne do každé kuchyně, která rada využívá kvalitní věci.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Usnadnění vaření
  • Hodí se do spousty jídel
  • Bez konzervantů
  • Nutná rychlá spotřeba

S cibulovou pastou je vaření najednou snažší. Nejvíce si cením toho, že mi odpadlo krájení cibule. Pasta má ryze přírodní složení bez konzervantů a s minimem soli. Po otevření je proto nutná rychlá spotřeba. Protože obsahuje minimum soli nebála jsem se ho přidat do jídla svému 1,5 starému synovi. Manžel jí ochutnal s míchanými vajíčky a moc si ji pochvaloval. Použila jsem ji i během přípravy hamburgerů. Má skvělou chuť po cibulích.

Ověřený zákazník Testuj.to David

• Minimum soli

Cibulovou kořenící pasta je skvělým pomocníkem do kuchyně, když není tolik času na vaření, kořenící pasta pomůže. Jedná se o skvělý kořenící přípravek, který stojí za to vyzkoušet. Přírodní složení velmi oceňuji. Zároveň kladně hodnotím i minimum soli. Další věc, kterou jsem vyzkoušel, bylo uchovávání pasty v mrazničce. Trochu mě zarazila cena.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• složení
  • forma
  • způsob použití

Cibule ve skleničce? Bez loupání a pláče? Naprosto skvělá věc! Své využití u nás našla jak v teplé tak ve studené kuchyni. Použila jsem jí do polévky, zeleninového jídla, pomazánky a samozřejmě ochutnala i jen tak :-) V létě ji určitě chceme zkusit použít na naložení masa a marinády.

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

• trvanlivost
  • nepraktické balení
  • velmi malá sklenička

- skvělé dochucovadlo,
- výborná chuť i konzistence
- oceňuji, že neobsahuje konzervanty a její složení je přírodní
- použito v pomazánkách - vajíčková a tuňáková
- výborný dip na maso - smíchat pouze a se zakysanou smetanou a 1 lžící majonézy, dochutit citronem, solí a pepřem
- místo základu do polévek a jiných jídel se mi pasta neosvědčila
- na studenou kuchyni výborné

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

• ušetří čas
  • skutečně česneková chuť
  • jednoduché použití
  • možné zamražení pasty

Česneková kořenící pasta Podravka Natur je produkt, se kterým jsem se setkala poprvé. A příjemně mě překvapil, protože česnek hravě zastane. Tak trochu jsem očekávala poněkud umělou a slabou chuť, ve skutečnosti má vlastnosti takřka k nerozeznání od pravého česneku. Navíc obsahuje pouze minimální množství soli a celkově chválím přírodní složení, česnekovou pastu se nebojím používat ani v jídlech, které jsou určeny i malým dětem.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikol

• jemná chuť
  • kvalitní složení
  • náhrada cibule
  • široká škála využití
  • pro teplé i studené pokrmy
  • balení ve skleničce

Tento produkt mne opravdu velmi mile překvapil. Dá se využít do velkého množství studených i teplých pokrmů. Velmi oceňuji kvalitní složení s minimem soli. Chuť je jemná a každé jídlo skvěle podtrhne. Cibulovou pastu jsem využila do polévky i marinády na maso místo klasické cibule. Všem jídlům dodala výbornou chuť. Moc doporučuji :-).

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Výrazná chuť cibule
  • Přírodní složení
  • Příprava jídel bez pálení očí
  • Na nic jsem nepřišla

Vyzkoušela jsem cibulovou kořenící pastu Podravka na přípravu polévky a líbilo se mi, že mi neslzely oči, jelikož jsem čerstvou cibuli nahradila touto pastou. To ovšem nebyla jediná výhoda, opravdu mile mě také překvapila plná a výrazná chuť. Tuto pastu jsem si vybrala hlavně kvůli přírodnímu složení a velmi ráda tento produkt doporučuji všem. Těším se až vyzkouším ostatní pasty z této řady značky Podravka.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikol

• Výraznost chuti
  • Složení

Tato česneková pasta je skvělá. Má výraznou chuť přesně po čerstvém česneku. Složení skvělé, přírodní s minimem soli. Široká škála použití. Omáčky, polévky, těstoviny, pomazánky a spoustu dalších. Já zkoušela noky se smetanovou omáčkou a krutim masem. Použití pasty ušetří čas s koupáním česneku.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Složení

Cibulová pasta je skvělá, má složení , malý obsah soli. Je to rychlý pomocník na dochucení jídla, polévky, omáčky, k masu..
Já jsem vyzkoušela i na zapečený chléb jsem vždy dávala jen trochu másla + oblohu, a můžu říct, že pomazané cibulovou pastou to má úplně jiný šmrnc! Určitě můžu doporučit!

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

• Balení akorát
  • Výrazná chuť
  • Žádné pachutě
  • Určitě doporučím v rodině

Z počátku jsem nejdřív nevěřil. Po ochutnání ovšem smekám. Krásná výrazná a jemná chuť, která dodá jídlům to co mu chybí. Pro milovníky česneku absolutně výborné. Přidal jsem i do cesnekove pomazánky a do omáček k masu. Určitě koupím zase. Jediná nevýhoda že rychle dojde

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

Zakoupeno v Testuj.to

• možnost využití ve studené i teplé kuchyni
  • příjemná česneková chuť
  • ušetření času s loupáním, mačkáním česneku
  • přírodní složení
  • minimální obsah soli

Česneková kořenící pasta Podravka Natur zjednoduší a urychlí přípravu jídel. Díky této pastě mám česnek vždy po ruce, nemusím mačkat, loupat. Pasta je čistě přírodní s minimálním obsahem soli, konzistence je jemná. Skvěle dochutí jakékoli jídlo. Je možné využití ve studené i teplé kuchyni. Dochucení jídel je jemné, opravdu jsem byla nadšena, jídlo dochutí přesně akorát. S pastou jsem velice spokojena a mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Výrazná chuť

Díky vysokému obsahu zeleniny a přírodnímu složení jsou tyto výrobky vhodné pro vegetariány i vegany a jistě si je oblíbí i maminky s dětmi, které ocení nízký obsah soli, absenci palmového oleje, umělých aromat či konzervantů, a jsou bez lepku.

Pasta usnadňuje přípravu jídel a má výraznou chuť.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Když doma dojde cibule
  • Dá se zamrazit
  • Není to něco co nutně musím mít doma

Když doma dojde cibule tak se asi tento výrobek hodí. Dá se zamrazit a tak výdrží dlouho. Ale není to něco co nutně musím mít doma. Zkusili jsme polévku, dát do hamburgerů místo karamelizované cibule. Jako náhrada je to dostačující. Na chleba se sádlem se dá taky použít.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

Zakoupeno v Testuj.to

• Ze se jedna o přírodní produkt
  • Čistá Cibulová chuť
  • Malé množství

Líbí se nám, ze se jednalo o přírodní produkt bez minima soli. Použili jsme jako základ na kuře na paprice a nakládala jsem v pastě kuřecí prsa. Plánujeme sale využít na Silvestra do pomazanek. Chuťově jsme necítili nic umělého, jen čistě chuť cibule.

Ověřený zákazník Testuj.to Zdenka

• Bezlepkové
  • Rychlé použití
  • Na nás hodně výrazná chuť cibule

Na zeleninové kořenící pastě se mi nejvíce líbí její čistě přírodní složení. Díky malému obsahu soli je vhodná také do jídel podávaných dětem, což jistě ocení každá maminka. Mít rychle a zdravě uvařeno s dětmi u nohou je cílem každé z nás. Velice oceňuji také možnost použít pastu do jídel teplé i studené kuchyně. My jsme již vyzkoušeli polévku a omáčku a velice mě láká vyzkoušet pastu do marinády či pomazánky. Fantazii se zde meze nekladou.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

Zakoupeno v Testuj.to

• Skvělý, výborná vůně i chuť!

Poslední roky mám hrozné problémy s trávením česneku. A proto jsem vyzkoušela právě tuhle pastu. Přidávala jsem jak pod maso tak jsem zkusila i do pomazánek. Ne jen, že mě ohromila výborná vůně a chuť, ale také mi po ní nebylo vůbec nic. Hlavně jde krásně cítit po česneku. Za mě skvělý

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Balení
  • Složení

Při dochucení pokrmů zeleninovou pastou - Podravka Natur, jsem byla mile překvapená její chutí a jejího pestrého využití, ať se jedná o dochucení teplých jídel jako polévky, omáčky, šťávy k masu a nebo přípravy samotného masa. Také mě překvapilo, že skvěle chutnaly i studené pokrmy jako saláty, pomazánky či marinády.
Určitě zaujme svým složením, které je čistě přírodní s vysokým obsahem zeleniny a minimem soli, které ocení i maminky pro přípravu jídel dětem.

Zobrazuji 181 - 200 ze 500 recenzí 1...8 9 [ 10 ] 11 12...25