Nejnovější recenze ze sekce Bujóny

• Vetší balení
  • Vůně
  • Přírodní složení
  • Zatim jsem nic nenašla

Cibulová kořenící pasta Podravka Natur mě hodně mile překvapila jak vůní tak chuťí. Vybírala jsem čistě přírodní veganský produkt bez palmového oleje a konzervantů. Pastu jsem vyzkoušela jak do polévky tak na maso a vřele doporučuji všem kdo nerad loupe cibuli .

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Krémová konzistence
  • Velikost balení
  • Moc mrkvová chuť

Zeleninovou kořenící pastu používám do omáček, kde chci zvýraznit chuť. Líbí se mi její složení jen z vody, zeleniny a soli. Používám jí do jídel pro děti, které velké kousky zeleniny nechtějí. Malé balení je vzhledem ke koncentrovanosti také výhodné. Určitě ještě koupím a napadá mne i využití při vaření na cestách.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• snadné použití
  • trošku sladší

Zeleninová pasta je skvělý pomocník při vaření různých pokrmu, jeho využití je opravdu široké. Já pastu nejraději přidávám do vývarů, opravdu dodá jídlu skvělou chuť a sílu. Velmi oceňuji přírodní složení s minimem soli. Použití je opravdu jednoduché, prostě naberete na lžičku tolik pasty, kolik chcete.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• Snadné použití
  • Málo soli
  • Čistě přírodní složení
  • Skvěle rozpustné

Ze zeleninové kořenící pasty jsem byla opravdu mile překvapená. Skvělá vůně, čistě přírodní složení a málo soli. Je skvělá pro přípravu i jídel pro děti. Skvěle se rozpouští a chuť je opravdu famózní. Hodí se do každého jídla, polévek. Opravdu mě velice překvapila.

Ověřený zákazník Testuj.to Jindřich

• Praktická sklenička
  • Intenzita chuti
  • Minimum soli

Už žádné zdlouhavé čištění, strouhání a krájení zeleniny. Se zeleninovou kořenící pastou Podravka Natur jde příprava polévek, omáček či dresinků jedna báseň. Jednoduše naberete na lžičku hustou konzistenci ze skleničky a dle potřeby využijete. Pasta má navíc přírodní složení a neobsahuje žádné přísady, jako palmový olej či nadmíru soli, díky čemuž ji ocení i vegetariáni. Produkt hodnotím velmi pozitivně, nadchl mě.

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

• Rostlinné složení
  • Vhodné i pro děti
  • Není ostrá
  • Pravá česneková chuť

Česneková pasta je opravdu vynikající pomocník v kuchyni. Chutná jako čerstvý česnek a dá se z ní vykouzlit výborné pokrmy. Má využití na opravdu mnoho způsobů, já vyzkoušela do polévek, zapékaných pokrmů a jako dip. Velké plus je čistě přírodní složení, čili vhodné i pro vegany. Také minimum soli zaručuje, že tuto pastu mohou i menší děti. Celé rodině včetně mých malých dětí pasta moc chutná, jelikož není ostrá, ale chutná příjemně česnekově. Určitě vyzkoušíme i cibulovou a zeleninovou pastu.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• bez palmového oleje
  • minimum soli

Zeleninová pasta má mnoho možností jako ji použít. Vyzkoušela jsem ji do pomazánek, dipů, polévky, ale i k masu. Je velmi chutná. Má kvalitní čistě přírodní složení, neobsahuje palmový olej, žádná zbytečná aromata či konzervanty. Lze ji použít jak do teplé, tak i do studené kuchyně. Pokrmy chuťově zpestří.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Síla česneku
  • Málo soli
  • Výrazná chuť

Tuto česnekovou pastu mohu jen doporučit. V pomazánce nedělá hrudky po lisování. Není zbytečně moc slaná, takže jídlu nezmění chuť a přidáním pasty ho nepřesolíme. Zkoušela jsem jak na maso, tak na česnekovou pomazánku i na polévku a vše výborné. Není třeba dávat pasty moc, protože je opravdu kvalitní a výrazná.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Bez konzervantů
  • Bez umělých přísad
  • Bez barviv
  • Pouze ze zeleniny, octa, koření, cukru a soli
  • Vyrazna chuť a vůně octa
  • Vyrobeno z mražené zeleniny

Vzhledem k tomu, že nerada používám klasicke sušené dochucovadlo do polévek, kvůli "eckum" a jiným přísadám, byla jsem velmi zvědavá na tuto pastu. Ta neobsahuje umělá barviva, dochucovadlo ani konzervanty. Soli jen velmi malé množství. Někdy ani když dám do polévky kosti a hodně kořenové zeleniny, tak by to ještě něco chtelo, chuť není dokonala. Tak pro tyto účely, jsem chtěla použít tuto pastu. Vzhledem k tomu, že ze zeleniny obsahuje brambory, celer, mrkev, cibuli a petrželovou nať, hodila se mi nejvíce do polévky. Když jsem pastu otevřela, překvapila mě výrazná octová vune. Když se do hrnce polévky dá zhruba 2-3 lžičky, tak ocet již není cítit, polévce dodá na chuti i barvě.

Ověřený zákazník Testuj.to Karel

• Silná, výrazná chuť
  • Rychlá a jednoduchá příprava jídel
  • Hodí se všude, kde chcete chuť a vůni česneku
  • Přírodní

Skvělé pro toho, kdo chce ušetřit čas. Bez zdlouhavé přípravy čerstvého česneku. Stačí jen otevřít sklenice a přidat do připravovaného jídla. Člověk o nic nepřijde, jelikož složení je přírodní, čerstvý, česnek hezky voní, má silnou, výraznou chuť a hodí se do všech jídel, kam byste normálně dali česnek. Jen je potřeba správně odhadnout množství, protože pasta je opravdu silná.

Ověřený zákazník Testuj.to Tomáš

• Přirozená vůně
  • Jemná konzistence
  • Odpovídající bílá barva
  • Trochu slabší - málo česnekové
  • Trochu sladší
  • Trochu řidší

Když jsem otevřel česnekovou pastu od Podravky, ihned mě zaujala její jemná textura a přirozená vůně. Po ochutnání mě příjemně překvapilo, jak je výborně dochucená přírodními ingrediencemi. Trochu mě však mrzí, že na můj vkus je málo česneková, neboť chuť česneku opravdu miluji a do této pasty bych ho ještě trochu přidal pro dokonalý výsledek.

Ověřený zákazník Testuj.to Milan

Zakoupeno v Testuj.to

• Bez chemie, dochucovadel, zbytečné soli
  • Autentická chuť
  • Menší balení

Podravka Kořenící pasta cibulová 135 g, v uspěchané době, plné pre-fabrikátů, nezdravého "fast food" jídla, je tento produkt skvělým pomocníkem k rychlejší a zdravější formě dochucení Vašich pokrmů. V rámci zdravého životního stylu je dbát na celkový obsah soli v pokrmech, kdy tento produkt obsahuje opravdu minimum soli. Velkým přínosem tohoto produktu je čistě přírodní složení, což nám snižuje hladinu chemického koktejlu, který je obsahem mnoha nekvalitních pokrmů.
Velký pomocník v rychlosti a rozmanitosti skvostných finálních pokrmů, které Vás obohatí úžasnou a zároveň přírodní chutí.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Balení
  • Složení
  • Použití

Česneková pasta je super i v dietní kuchyni, protože obsahuje minimální množství soli, takže se člověk nemusí bát z přesolení jídla, dále je bez lepku a jiných přidaných látek. Velkým plusem je celoroční dostupnost, je tedy vhodnou náhradou čerstvých bylinek a zeleniny. A nakonec to využití - člověk ji může použít jako marinádu na masa/zeleninu, do pomazánek, omáček, dipů,…

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• chuť
  • není moc slaná
  • hodně zeleniny

Zeleninovou kořenící pastu Podravka Natur jsem ochutnala a zaujala mě svou silnou zeleninovou chutí, která ale nebyla přebitá solí. Vyzkoušela jsem ji při přípravě brokolicového krému, kde běžně používám bujon. Polévka byla výborná, pasta polévku lehce dokořenila, zvýraznila její chuť, ale nepřebila přirozenou chuť brokolice. Určitě do budoucna upřednostním oproti bujonu.

Ověřený zákazník Testuj.to Jaroslav

• neobsahuje konzervanty
  • žádné glutamáty
  • bez lepku
  • výrazná chuť zeleniny
  • dodává šmrnc

Tato pasta byl výborný nápad jak pomoct v kuchyni a já si toho moc vážím :) Dá se použít jak v teplé i studené kuchyni a ta její chuť je v jídle výborná. Použil jsem do své masové směsi a prostě ta chuť je perfektní. Čeho si vážím, že je bez konzervantů a glutamánu. Vřele doporučuji a těším se až ochutnám a vyzkouším další pasty od podravky.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

Zakoupeno v Testuj.to

• rychlé využití při přípravě jídel
  • veganské složení
  • minimum soli
  • příliš jemná chuť

Česneková pasta od Podravky má skvělé veganské složení. Veliké plus je minimum soli a široké využití v kuchyni. Pastu jsem vyzkoušela jak na vaření tak ve studené kuchyni na pomazánky a dipy. Bohužel má pasta na můj vkus velice jemnou chuť, tudíž padla skoro celá sklenička na jeden hlavní chod.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Chuť

Jemná kořenící cibulová pasta je skvělá! Příjemná chuť, skvělé aroma, přírodní složení. Naprosto doporučuji přidat všude kde to jen jde :) Do omáček, těstoviny, salátů apod. Za naši rodinu mohu jen doporučit všem nám moc chutná:) Je skvělá určitě budeme zkoušet další varianty :)

Ověřený zákazník Testuj.to Leona

Zakoupeno v Testuj.to

• Otevřu skleničku a můžu dochucovat jídlo
  • Bez lepku
  • Nic jsem nenašla

Česneková kořenící pasta mě velice překvapila. Velice oceňuji, že obsahuje minimum soli, takže se nemusím obávat používát výrobek, i když připravují jídlo pro děti. Při přípravě jídla pro rodinu se nemusím zdržovat čištěním česneku, stačí otevřít skleničku a mohu dochutit pokrm. Kořenící přípravek jsem zkoušela použít do masa i bramboráku a velice nám chutnalo.

Ověřený zákazník Testuj.to Jiří

• Obsahuje minimum soli
  • Neobsahuje konzervanty
  • Nejde osmažit
  • Krátká trvanlivost

Cibulová pasta mě zaujala výbornou chutí. Hodí se jako základ do omáček nebo jen tak na chleba. Nehodí se např pod guláš, protože je to pasta a z ni osmaženou cibulku neuděláte. Pasta obsahuje minimum přidané soli a neobsahuje konzervanty. Je ale tak dobrá, že dřív zmizí, než se zkazí. Produkt doporučuju. Moc mi chutnal.

Ověřený zákazník Testuj.to Dominika

Přidáno: 7. listopadu 2023

• přírodní složení

Česneková kořenící pasta od Podravky urychlí přípravu jídla. 135 gramové balení představuje 25 stroužků česneku. Hodí se pro širokou škálu pokrmů, navíc její použití je velmi snadné. Výrobek je bez konzervantů, s pouze malým množstvím soli, což je velké plus. Doporučuji.

Zobrazuji 141 - 160 ze 500 recenzí 1...6 7 [ 8 ] 9 10...25