Nejnovější recenze ze sekce Bujóny

Ověřený zákazník Testuj.to Zdeněk

Přidáno: 15. listopadu 2023

• složení
  • malá praktická lahvička

Cibulová kořenící pasta od Podravky pro mě byla jednou velkou neznámou. Rozhodl jsem se ji vyzkoušet jako přísadu do marinády na maso. Po otevření velice příjemně voní a její chuť je hodně jemná, není příliš výrazná, takže nenaruší chuť ostatních ingrediencí, které se přidávají. Naopak pomáhá jídlo celkově „doladit“. Za mě mohu určitě doporučit, chuť cibule nebude vadit určitě i dětem vzhledem k jemnosti pasty.

Cocinort Hovězí bujón sypký 1 kg

Cocinort Hovězí bujón sypký 1 kg

Ověřený zákazník Taste Of Asia Ověřený zákazník

Přidáno: 15. listopadu 2023

(naposledy upraveno 15. listopadu 2023)

Zakoupeno v Taste Of Asia

Ověřený zákazník Testuj.to Ester

Přidáno: 13. listopadu 2023

• Paktické balení
  • Široké využití
  • Podle dávkování je na nás moc silná.

Je uvedeno, že jde o přírodní složení, veganské a bez lepku, což vítám. Sůl také moc nepoužíváme.Po otevření jsem cítila velmi silnou vůni celeru a petržele.
Dokonce přímo na skleničce je napsáno možné použití pasty a recepty.
Zkusila jsem česnekovou polévku byla dobrá, ale zdála se nám moc překombinovaná, šestileté dceři polévka moc nechutnala.
Celkově si myslím, že tato pasta není špatná, ale raději bych jí použila ještě o něco méně, než je uvedeno, určitě zkusím ještě k masu, tam by mohla být o něco lepší.

Ověřený zákazník Testuj.to Vladimir

Přidáno: 11. listopadu 2023

• Super

Díky vysokému obsahu zeleniny a čistě přírodnímu složení jsou tyto výrobky vhodné pro vegetariány i vegany a jistě si je oblíbí i maminky s dětmi, které ocení nízký obsah soli (méně než 2 %), absenci palmového oleje, umělých aromat či konzervantů, a navíc jsou přirozeně bez lepku.Výrazně Vám zjednoduší přípravu pokrmů, protože zeleninu nemusíte čistit ani krájet, ale jednoduše ji dle chuti přidáte přímo ze skleničky.

Podravka kořenící pasta česneková 135 g

Podravka kořenící pasta česneková 135 g

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Snadná aplikace
  • Chuť

Česneková kořenící pasta od Podravky Natur přináší pohodlné balení s praktickým dávkováním a krémovou texturou. Nicméně, pro milovníky výrazné chuti česneku by mohla nabízet o něco intenzivnější aromatický zážitek. Pastu jsem použila při přípravě omáčky.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Překvapivá chuť
  • Přirodní složení
  • Konzistence

Otestovala jsem kořenící Cibulovou pastu Podravka Natur a musím říct, že mě opravdu velice příjemně překvapila. I přes přírodní složení, má pasta velmi zajímavou a jemnou chuť. Výhodou je široké použití jak do teplé tak i studené kuchyně. Já pastu zkusila do vajíčkové pomazánky, už se těším až zkusím do omáčky nebo polévky

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Snasná příprava
  • Přírodní produkt
  • Složení čistě přírodní
  • Noc jsem neobjevila

Podravka Natur je z čistě přírodního složení.
Je v ní obsažené minimum.soli.
Usnadnila mojí přípravu pokrmů a také se mi líbilo, že možnost,jak ji využít v kuchyni je široká.
Jsem z Ela spojená s tímto produktem a doporučuji ho všem, kteří jsou otevřeni vyzkoušet v kuchyni tenhle skvělý produkt

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Šetří čas
  • Výborná chuť
  • Stačí jí málo

Pastu používám převážně do zeleninových, krémových polévek, ale velmi se mi osvědčila i při dochucování omáček. Je opravdu chuťově jemná, chuť příjemná a není ani moc slaná, ale přesto jí stačí málo aby skvěle dochutila. V případě, že člověk nemá tolik času kolik by chtěl je to obrovská úspora času.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• baleno ve skle
  • bez konzervantů
  • snadné použití
  • sladší chuť

Pastu jsem vyzkoušela na dochucení polévky a zeleninové směsi a použití je velmi snadné a stačilo pár lžiček. Vůně je opravdu zeleninová a je super že neobsahuje žádné konzervanty tak že je vhodná i pro děti. Balení je vhodné ve skle. Pasta není příliš slané možná spíše sladší.

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

• Balení
  • Použití
  • Velikost

Zeleninová kořenící pasta Podravka Natur je skoro 100% přírodní složení, což je perfektní záležitost. Obsahuje i sůl, ale ta je také potřeba a poslouží jako přírodní konzervační prisada proti plisnim a zkazeni. Usnadní každé vaření nejedné zaměstnané ženě.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Přírodní složení
  • Velký obsah zeleniny
  • Minimum soli
  • Široké možnosti využití
  • Recepty, které nebyly pouze pro zeleninovou pastu

Zeleninová kořenící pasta Podravka Natur je zajímavou alternativou k čerstvé zelenině. Ráda ji využívám, pokud zrovna nestíhám, anebo zeleninu nemám po ruce. Zaujalo mě její přírodní složení, malé množství soli a vysoký obsah zeleniny. Chuťově jídla ozvláštní, zatím jsem vyzkoušela pastu přidat do polévky a pod maso a bylo to výborné. Těším se na další jídla. Jediná drobnost, která se mi nelíbila, byla u receptů, které jsem dostala k pastě. V receptech jsou vždy obsaženy k zeleninové i česneková nebo cibulová pasta, takže jsem recepty nemohla vyzkoušet, což mě mrzelo. Celkově ale je pasta výborná a doporučuji!

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Silně cibulová chuť
  • Praktický obal
  • Osobně bych potřebovala větší balení

Za mě skvělý pomocník do domácnosti. Na první pohled a ochutnání mi přišlo, že není tak výrazná. To se změnilo po použití v kuchyni. Dokonale doladila do té doby ne moc výraznou chuť cibule v cibulačce, použila jsem ji s velkým úspěchem i do guláše. Možností je nespočet. Jednoduše se přidává do jídel a velkým plusem se ukázalo být i minimum soli. Nijak se tak nebije s již dosoleným jídlem a mohou ho tak použít i matky pro vařením svým nejmenším.

Ověřený zákazník Testuj.to Lukáš

• Snadné používání
  • Příjemná chuť
  • Nutnost rychle spotřebovat (dá se vyřešit zmražením)

Zeleninová kořenící pasta je velice dobrá. Díky své struktuře se snadno používá a hodí se do omáček, dresinků a marinád nebo třeba do polévek. Pasta obsahuje spoustu zeleniny, minimum soli a žádné konzervanty ani aromata. Díky tomu je vhodná i pro děti, vegany či vegetariány.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Vetší balení
  • Vůně
  • Chuť
  • Přírodní složení
  • Zatim jsem nic nenašla

Cibulová kořenící pasta Podravka Natur mě hodně mile překvapila jak vůní tak chuťí. Vybírala jsem čistě přírodní veganský produkt bez palmového oleje a konzervantů. Pastu jsem vyzkoušela jak do polévky tak na maso a vřele doporučuji všem kdo nerad loupe cibuli .

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Krémová konzistence
  • Velikost balení
  • Moc mrkvová chuť

Zeleninovou kořenící pastu používám do omáček, kde chci zvýraznit chuť. Líbí se mi její složení jen z vody, zeleniny a soli. Používám jí do jídel pro děti, které velké kousky zeleniny nechtějí. Malé balení je vzhledem ke koncentrovanosti také výhodné. Určitě ještě koupím a napadá mne i využití při vaření na cestách.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• přírodní složení
  • snadné použití
  • trošku sladší

Zeleninová pasta je skvělý pomocník při vaření různých pokrmu, jeho využití je opravdu široké. Já pastu nejraději přidávám do vývarů, opravdu dodá jídlu skvělou chuť a sílu. Velmi oceňuji přírodní složení s minimem soli. Použití je opravdu jednoduché, prostě naberete na lžičku tolik pasty, kolik chcete.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• Snadné použití
  • Málo soli
  • Čistě přírodní složení
  • Skvěle rozpustné

Ze zeleninové kořenící pasty jsem byla opravdu mile překvapená. Skvělá vůně, čistě přírodní složení a málo soli. Je skvělá pro přípravu i jídel pro děti. Skvěle se rozpouští a chuť je opravdu famózní. Hodí se do každého jídla, polévek. Opravdu mě velice překvapila.

Ověřený zákazník Testuj.to Jindřich

Přidáno: 8. listopadu 2023

• Praktická sklenička
  • Intenzita chuti
  • Minimum soli

Už žádné zdlouhavé čištění, strouhání a krájení zeleniny. Se zeleninovou kořenící pastou Podravka Natur jde příprava polévek, omáček či dresinků jedna báseň. Jednoduše naberete na lžičku hustou konzistenci ze skleničky a dle potřeby využijete. Pasta má navíc přírodní složení a neobsahuje žádné přísady, jako palmový olej či nadmíru soli, díky čemuž ji ocení i vegetariáni. Produkt hodnotím velmi pozitivně, nadchl mě.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25