Natural Jihlava Bujónka hovězí 220 g

TOP 8 v kategorii Bujóny

Natural Jihlava Bujónka hovězí 220 g

Příběh tří sester a Bujónu   Tři sestry nenapsal jen A. P. Čechov. Jsme to i my – Katka, Lenka a Anička, sestry z malebného městečka Kyjov ze srdce Slovácka na jižní Moravě...
Garantovaný nákup z MJ - Krása a zdraví

Skladem • 1 varianta79 Kč97 % • 354 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta60 Kč100 % • 172 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč99 % • 10 914 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma23 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 512 462 recenzíDalší informace

Bio

Výborné na dochucování jídel pro děti

• , zakoupeno v Život bez lepku

• Z bujonu jsem zvládla uvařit rychlou a chutnou polévku! Stačilo jen trocha zeleniny, nudličky a bylo. :)

super

Bio

Příběh tří sester a Bujónu

Tři sestry nenapsal jen A. P. Čechov. Jsme to i my – Katka, Lenka a Anička, sestry z malebného městečka Kyjov ze srdce Slovácka na jižní Moravě. Všechny tři rády vaříme a záleží nám na tom, co jíme. Zdraví máme jen jedno, i proto v kuchyni nejraději používáme kvalitní a čerstvé, nejlépe domácí suroviny. S nimi všechno chutná mnohem lépe.

Bujónka je určená k vaření a dochucení polévek, omáček, nebo masových či zeleninových směsí. Krásně dodá chuť při vaření rýže, bulguru, kuskusu apod. Jejímu použití se meze nekladou a velkou inspirací Vám můžou být recepty na našich stránkách.

Bujónka 220g: 4-5l "vývaru" nebo dochucení mnoha pokrmů

Složení

Složení: hovězí maso 47%, zelenina 41% (celer, mrkev, rajče, cibule, petrželová nať, libeček), hrubozrnná mořská sůl 12%, bobkový list, hřebíček, nové koření.

Objem   220 g

Trvanlinost a skladování

Trvanlivost 1 rok od výroby. Po otevření je nutno uchovávat v lednici a spotřebovat během jednoho měsíce.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Výborné na dochucování jídel pro děti

• , zakoupeno v Život bez lepku

super

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Výborná , skvěle dochutí

• , zakoupeno v Grizly

Skvělý výrobek. Bez přidaných nesmyslů. Lokální poctivá česká výroba. Naprosto skvělé k dochucení omáček, polévek. Kupuji opakovaně.

výborná

• , zakoupeno v Grizly

Dobrý bujón, jsem zvyklá na výraznější chuť pokrmů, proto jsem dávkovala zhruba dvakrát více, než je doporučeno. Vadila mi přítomnost pevného podílu z mletého hovězího (vazivo), po rozpuštění v horké vodě jsem vývar proto musela přecedit.

• Super složení
    • Výborná chuť

• Kvalitní produkt

• bezesporu kvalitní výrobek

mám pocit, že k dodání chuti je nutné použít větší množství